Inga Luptáková

Môj život bol krásny, i keď krátky. Možno som mala všetko: super kariéru, milovaného priateľa, fantastických rodičov. Kariéra a peniaze pre mňa veľa neznamenali. Chcela som "malého človiečika". Avšak položka "zdravie" sa nenachádzala v mojom portfóliu. I napriek tomu som sa vedela smiať, byť šťastná a užívať si život cestovaním, turistikou. Hory bola moja láska, keďže slniečko pri mori bolo mi nepriateľom pre moju chorobu. Po dlhom čase sa ohlásil "malý človiečik". Niekto by povedal, že už som mala všetko. Možno to aj chvíľu aj tak vyzeralo. Lieky a tehotenstvo sa vylučovalo, tak som ho musela zvládnuť bez nich. Trpela som neskutočne, ale nedala som najavo nič znať. Všetko som robila pre "malého človiečika". Keď sa Kubko narodil, bola som nesmierne šťastná, ale nebolo mi dopriate ho vidieť aspoň raz. Vlastne raz áno, keď bol ešte v inkubátore. Potom už len cez fotky. Tehotenstvo si vyžiadalo svoju daň. Kubko nikdy nespozná svoju mamu. Dala som svoj život za život iný. Neľutujem. Budem žiť naďalej v mojom synovi.

Odkazy

Už tu nie si - veľmi dlhý čas. Myslím na teba stále. Viem, že si tu, i keď ťa nevidím. Ostali mi len spomienky...
Ľúbim ťa.. a Kubko už nie je viac sám. Chýbaš nám. Tvoja obeta bola skutočne zbytočná. Ty to vieš.. dívaš sa z neba. Keby sa dal vrátiť čas...
Ahoj, sestricka.. dnes je tomu presne rok, co som ta videla - bohuzial, uz nie zivu, vzala si si so sebou aj zltu ruzu.. Kubko robi pokroky a verim, ze sa z neba na neho divas.. je tu smutno bez teba.
Takto pred rokom sme si este sms-kovali. Tesila si sa na Velku noc, ze ta pustia z nemocnice.. aspon chvilku si bola stastna. Netusila si, ze mas pred sebou 2 dni.. vrat sa!!!!!
Velmi pekné
Inguška,odišla si DOMOV.Hľadíš na Zem a vidíš synčeka.Je Tvojimi očami a radosťou pre Tvojich najmilovanejších.Je dobré,že je tu.Je správne,že tu zostal.Z pohľadu srdca je nespravodlivé a ukrutne bolestné,že Ty tu na Zemi nie si s ním.Nádherná dušička.
Chýbaš mi.. neskutočne mi chýbaš

Pridať nový komentár

Pomoc