Ľubomír Kočíšek

Narodil som sa v noci 25.októbra 1983 ako prvý syn. O 5 rokov neskôr sa moja rodina rozrástla o sestričku Luciu. Vyrastali sme spolu, vždy vyvádzali, mali plno tajomstiev. Život som miloval, užíval si každú sekundu strávenú tu na zemi. Mal som veľa priateľov, oporu rodiny, ktorá ma podržala v každej chvíli. Miloval som autá, hudbu, zábavu.....
Ale etapa môjho života sa skončila nešťastnou nehodou v noci 16. apríla 2005 na motorke. Nikto to nečakal, dokonca ani ja nie. Ale to je život. Niekto zomrie, niekto sa narodí. Moje posolstvo na zemi skončilo. Teraz som už dlhšie v nebi spolu s dedkom a ostatnými, ktorí Vás dolu opustili, ale spolu všetci dávame pozor, aby sa Vám nič nestalo tam dolu. Nebuďte smutní, ja som stále s vami. Som teraz Vaším Anjelom strážnym, ktorý Vás stráži 24 hodín denne.
Ďakujem Vám všetkým za priateľstvo, rodine za výchovu, za všetko, čo ste pre mňa v živote urobili. Ja Vám to teraz vraciam tým, že dávam veľký pozor na Vás.

"Počkám Vás tam hore...."

Odkazy

bol to premna sok ked som sa to dozvedela, lebo na fotkach z toho dna ta este mam. V skole sme boli skoro stale spolu a bol si premna moj velky bracho. Chybas, velmi.
Lubík, veľmi nám všetkým chýbaš

Pridať nový komentár

Pomoc