Veronika Straňánková

Odkazy

Mamička moja, krásny Deň matiek ti prajem, nech si tam hore šťastná, spokojná a obklopená dobrými ľuďmi. Myslím na teba každý jeden deň, tvoja láska a dobrota tak strašne chýbajú. Mama je chodiaci zázrak ❤️
Maminka, je to 25 rokov odkedy si nás opustila.. Toľko času, no v mojom srdci sa nezmenilo vôbec nič. Tá bolesť je neskutočná. Stačia prvé tóny známej melódie, známe miesto či známa vôňa a vynorí sa toľko spomienok... Keby tak boli v nebi návštevné hodiny, tak veľmi by som ťa chcela objať. Nepustila by som ťa. Nikdy. Až dokým tu budem, budeš v mojom srdci.
Mamička, všetko všetulinko najlepšie k dnešným meninám ❤️. Ach, ako by som ťa teraz zasypala bozkami a objatiami a každý deň prosila Boha, aby ťa tu medzi nami nechal.
Mamička moja, všetko najlepšie k narodeninám. Keď si milovala, milovala si naplno, keď si objimala, tvoje objatie malo takú silu... Milovala som ťa, milujem ťa a aj keď si v nebi veľký kus teba bude navždy vo mne ❤️
Mamička, prajem ti aby si tam hore bola šťastná a spokojná. Strašne moc ťa ľúbim, si v každom mojom kroku a všade okolo mňa. Ďakujem za tvoju lásku, mala som jej príliš mnoho ❤️
Mami, dala si mi život, bála si sa o mňa, nikdy si sa na mňa dlho nehnevala, stála si vždy pri mne. Bola si úžasnou mamičkou. Teraz sa na mňa pozeráš zhora, si mojom anjelom, ktorý stráži mňa a mojich blízkych a ja sa každý deň s veľkou láskou a nesmiernou vďakou pozerám na nebo. Krásny deň matiek, mamička moja❤️
Mamička, keď som sa narodila držala si ma za ruku, bola si pri mne pri všetkých dôležitých okamihoch, dávala si mi lásku, istotu, vychovala si zo mňa človeka, ktorý sa kľudne môže na seba pozrieť do zrkadla. Pre mňa tu budeš navždy, maminka moja❤️
Mamička, krásne meniny ti prajem, objímam ťa najviac ako viem. Keby som mohla nosila by som ťa celé dni na rukách... V mojom srdci máš to najväčšie miesto ❤️.
Mamička, včera si mala narodeniny, myslela som na teba celý deň, vlastne myslím na teba každý každulinký deň môjho života... Na maminu akou si bola ty sa nedá zabudnúť. Statočná, milujúca maminka do poslednej chvíle. Mala si veľké srdce a zlomila by si si chrbát, aby si pre nás a svojich blízkych čokoľvek urobila. Krásne narodeniny moja najdrahšia ❤️.
Mamička, posielam ti pozdrav do neba, snáď sa tam máš dobre... Chýbaš nám všetkým. Vstúpila si do našich životov svojim láskavým obrovským srdcom. Preto tvoj odchod tak veľmi bolí. Dala si nám niečo prekrásne - seba.. Ostali nám iba spomienky a ty v našich srdciach. Ďakujeme, že si bola❤️
Krásny deň matiek ❤️. Ďakujem, že si mi dala život mami, nepremárnim ho, pretože si mi dala to najcennejšie čo si mi mohla dať-kúsok seba. Milujem ťa, mami.
23 rokov. Nie je deň, mamička, aby som na teba nemyslela, ale viem, že si môj anjel strážny. Verím, že si na mňa hrdá, aj keď nie som dokonalá, ale kto z nás dokonalý je? Dala si mi všetko, čo si mi mohla dať a ešte ďaleko viac. Som za to veľmi vďačná a ďakujem. Vždy budeš mamička po mojom boku a budeš ma viesť tou správnou cestou❤️
Maminka, potrebovala by som schody do neba, aby som ťa dnes mohla objať a už ťa nikdy nepustiť. Nikdy sa nezmierim s tým, že nemôžem byť v tvojej blízkosti, že sa nemôžem pozerať na najnádhernejšiu bytosť, akú som v mojom živote stretla. Milujem ťa❤️navždy... mamička moja.
Mamička moja, dnes by si mala veľký sviatok, tak veľmi by som ti chcela zablahoželať, objať ťa tak silno, že všetko čo ma rozbilo na tisíc kúskov by zrazu bolo preč. Hovorí sa, keď ti je smutno, zavri oči a mysli len na krásne veci. Dnes zatváram oči a myslím len na teba, mami... Vráť sa prosím späť ❤️
Mami, chcela by som ti poďakovať a povedať - moc mi chýbaš! Ďakujem, že som prišla práve do tvojho života. Vytvorili sme si spomienky, ktoré nám nikto nikdy nevezme...
Mami, dokázala si mi nahradiť všetkých na svete, pri tebe mi nikdy nič nechýbalo. Prajem ti pekný deň matiek tam hore, veľmi ťa objímam a bozkávam. Teba mi nedokáže nahradiť nič mamička.
Mamička, znamenala si veľa pre mnohých ľudí, pre mňa si bola vždy moja mama. Milovala si ma,podporovala ma vo všetkom, bola si najlepšia aká si len mohla byť. Budeš mi chýbať každý jeden deň čo chodím po zemi. MILUJEM ŤA, MAMA.
Najžiarivejšie svetlo, ktoré vyhaslo,najlepšia osoba na celom svete-moja mama... Som vďačná, že si ňou pre mňa bola. Som vďačná, že som ťa mohla milovať.
Mamička, všetko najlepšie k narodeninám. Objímame ťa všetci s najväčšou láskou akú v sebe máme. Si nenahraditeľná, mamička!
Mamička, smutno mi je bez teba, veľmi smutno...
Všetko najlepšie ku Dňu matiek mamička! Bola si pre mňa darom z neba...
Mamička, ďalší rok bez teba. Ďakujem ti neskutočne za všetko,čo si pre mňa a mojich najbližších urobila. Neprestanem veriť, že za všetkým stojíš ty, že vždy keď sa nám niečo deje, hlavne vďaka tvojej pomoci sa z toho dostaneme. Bozkávam ťa najvrúcnejšie a najúprimnejšie ako sa dá. Miľujem ťa najväčšou láskou dcéry k svojej mame...NAVŽDY.
Mamička, chcem ťa vidieť, objať ťa a povedať ti, že ťa lúbim.S tebou si viem predstaviť všetko a bez teba takmer nič.Tak neskutočne mi chýbaš...Slová sú len slabý odvar toho, čo človek prežíva naozaj.
Mamička,všetko najlepšie k narodeninám.Ďaľší rok bez teba,bez tvojho láskavého úsmevu,bez tvojej túžby všetkým pomáhať...Viem,že si stále pri nás a dávaš na nás pozor.Miľujem ťa navždy a bezhranične mamička moja.
Mala som tú najlepšiu mamu,akú som si mohla priať...
Mamička moja,všetko najlepšie ku dňu matiek.Bola si skvelá mama,lepšiu by som si nevedela ani vysnívať.
Neviem vyjadrit slovami ako velmi nam vsetkym chybas.Bola by si najstastnejsia na svete zo svojej malej pravnucky a Natalka by ta zboznovala viac ako kohokolvek na svete.Teba sa nedalo nezboznovat,mamicka.Bola si jednou z najobetavejsich ludi akych poznam,naucila som sa od teba tolko.Chybas mi a budes mi chybat kazdy jeden den,co chodim po Zemi....
Mamička, všetko najlepšie.Chcela by som ti dať pusu k sviatku,chcela by som ťa objať a nikdy nepustiť.Bola si najúžastnejšia žena môjho života,bola si moja skala.
Mamička, krásne narodeniny dnes chcem ti priať. Chcem ti poďakovať za všetko čo si pre mňa urobila. Milovala som svoje detstvo, dala si mi všetko čo som potrebovala,bola si PERFEKTNÁ.
Ešte raz cítit dotyk milovanej dlane,čo v detstve chránila mi sny.Povedať,čo nestihla som svojej mame,než si ju odviedli do neba anjeli.Pekný deň matiek,mamička moja...
Milá mamička, bola si stelesnením všetkého čo som potrebovala a čo mi už nikto nemôže nahradiť. Nikto nevie, čo je skutočná strata, zistíme to až vtedy, keď stratíme niekoho, koho sme mali radšej ako sami seba. ĽÚBIM ŤA.
Mamička,dnes zapaľujeme sviečky a spomíname.Ďakujem za život z celého srdca.Ľúbim ťa!
Mamicka, vsetko najlepsie ku dnu matiek. Mama je tou, ktora moze nahradit vsetkych, no ju nemoze nahradit nikto.
Mamička, dnes je to 18 rokov, čo si nás opustila. Viem, že keby to záležalo na tebe neodídeš nikdy, mala si tu toľko ľudí, ktorých tvoj odchod veľmi poznačil na celý život a ktorým dodnes neskutočne chýbaš. Tak strašne nám chýbaš... Ľúbili sme ťa tak veľmi, že ani čas nemôže zahojiť našu bolesť, nedá sa zabudnúť na najlepšiu mamičku na svete. Bola si dokonalá, skvelá, úžasná, tá N A J L E P Š I A.
Lubim ta neskutocne a navzdy. chybas...
Myslím na teba každý každučičký deň. Priniesla si slzy do môjho života. Keď si odišla...
Mamička,krásne narodeniny.
Pre každého človeka je jeho mama najdôležitejším človekom na svete.Od detstva až do poslednej chvíle si budem niesť v sebe tvoj jedinečný a neopakovateľný obraz. Obraz mami,ktorá všetko chápe,odpúšťa,vždy poľutuje a bude stále miľovať svoje dieťa.
Keď mi niekto chýba, je mi jedno koľko mám okolo seba ľudí, chcem neustále iba toho jedného-TEBA. Ak ešte nevieš mamička, si perfektná. Tá najlepšia!
Mamička, chcela som sa s tým nejako vyrovnať, ale s týmto sa vyrovnať nedá. Chýbaš mi...Bozkávam ťa.
Maminky by mali byť nesmrteľné...
Mamička, môžeme teraz plakať lebo si odišla, alebo sa môžeme usmievať, pretože si žila. Môžeme zavrieť oči a priať si, aby si sa vrátila, alebo ich môžeme nechať otvorené a uvedomiť si, čo si nám dala... Dúfam, že sa tam hore máš dobre a že si s tými, ktorí už odišli a ktorých si milovala. Krásne narodeninky.
Mami, bola si najkrajšou a najlepšou ženou akú som poznala. Za všetko, čím som vďačím tebe, mami. Nahradila si mi všetkých ostatných, ale teba mi nevie nahradiť nikto. Nikto sa ti nevyrovná. Nikto na svete!
Mamička, mohla som robiť čokoľvek, mohla som odísť kamkoľvek a byť s kýmkoľvek, aby si mi tak strašne nechýbala, ale nepodarilo sa mi to...V mojom srdci si najlepší a najdôležitejší človek, nezmení to nič na svete. Ľúbim ťa.
Niektorí ľudia nevedia, o čo sme chudobnejší bez nich. Niektorí ľudia nevedia, že sú nebeským darom. Vedela by si to mamička, keby som ti to povedala...Všetko najlepšie k narodeninkám.
Niektorí ľudia nevedia, aké je dôležité, že sú. Niektorí ľudia nevedia, ako dobre robí už len pozerať sa na nich. Niektorí ľudia nevedia, akou posilou je ich vľúdny úsmev. Niektorí ľudia nevedia, aká hojivá je ich blízkosť.
Mamička,dala by som vsetko na svete vidiet ta opat živú a zdravú...Opat sa k tebe pritulit,objat si ta a povedat ti,ako velmi ta lubim.
Chybas mi,lubim ta.Rodicia su najviac na svete.Nikto mi neda viac ako si mi dala ty.
Dakujem za vsetko mamicka,dnes je to presne mesiac,ked som si myslela,ze ma caka tazky den... Dnes by som sa mala tesit...Ale nie vsetci,ktorych milujem ma miluju tak ako ty...
Vsetko najlepsie ku dnu matiek mamicka.Si pre mna najdolezitejsim clovekom na svete.Kazdy den si nesiem v sebe jedinecny a neopakovatelny obraz teba-mojej maminy,ktora vsetko chapala a ktora ma bezhranicne milovala.
Dnes je to uz 15 rokov co si nas opustila mamicka a bolest s tvojej straty je stale rovnaka. Len som sa musela naucit s nou zit.Milujem ta mamicka,milujem ta od prvého okamihu ako som otvorila oči...
Mamicka.nemozem spat,myslim na teba a na casy,ked si bola so mnou...moj zivot bol obrovsky lahky,ale to som pochopila az ked som ta stratila.
Dakujem mamicka,pomohla si mi,ty vies...
Dakujem mamicka,ty vies za co,pomohla si mi,velmi...
Je mi strasne luto,ze tu nie si s nami a,ze jedine miesto kde ta mozme navstivit je cintorin.
Dala by som cokolvek za jednu minutu stravenu s tebou...
Mamicka,dnes mam narodeniny a myslim na teba,pretoze napriek tomu,ze mam pri sebe ludi ktori ma lubia,citim sa sama.Chcela by som mat pri sebe cloveka,ktory ma ma rad viac nez seba.A to si bola TY.
Mila mamicka,ku dnu matiek ti chcem podakovat za vsetko,co si pre mna spravila,mas moj obdiv,lasku,kazdy den na teba myslim.Cely svoj zivot si sa starala,aby mi bolo lepsie ako tebe samej-milujem ta mamicka.
Mila mamicka,milovala som ta od prveho momentu ako som otvorila oči a milujem ta dodnes...
Mamicka,si moj anjelik,mam ta hrozne hrozne rada.Mama ta pochopi,mama ti odpusti...ublizi ti len raz-ked zomrie.
Mamička,si prvá osoba,na ktorú myslím ráno kedˇsa zobudím a posledná na ktorú myslím,kedˇzaspávam.Bola si mojim štastím,dnes si dôvodom mojej bolesti...Chýbaš mi!Prajem ti tam hore v nebíčku krásne narodeniny.Andrea
Dnes na teba velmi spominam,je mi smutno a pritom by som mala byt stastna za to,ze sa mi splnilo moje obrovske prianie.Viem,ze si mi pomohla ty.kazdy den som sa k tebe modlila,chcem sa ti strasne strasne moc podakovat,Dakujem mamicka!
Mamicka,strasne mi chybas.vela veci vo svojom zivote by som robila inac keby si tu stala pri mne,ale bez teba sa citim velmi sama a to ma vo vela veciach ovplyvnuje.Strasne by som sa ta chcela aspon dotknut,pohladkat ta.
Mila mamicka,dnes je to 13 rokov,co si nas opustila.Spominam si,aky tazky bol posledny rok,predtym ako si zomrela,ale ukazalo sa,ze tie dalsie roky bez teba su este horsie.Ked cloveku chyba jedina osoba,zda sa mu vyludneny cely svet.Milujem ta strasne moc
Vsetko najlepsie k meninam,je mi stale strasne smutno,chybas mi.Niektory ludia nam dokazu dat viac za jeden den ako iny za cely zivot...
Babička každým dňom mi chýbaš viac a viac. Keby si len videla aká som už veľká, že ma čaká skúška dospelosti - maturita. Stále na teba myslím a nikdy nezabudnem. Bola si úžasná žena s veľkým srdiečkom. Moc ťa ľúbim. Nikolka
ahoj mamicka,viem ze som nebol idealny syn ale lubil som ta najviac na svete a velmi tazko sa mi bez teba zije ale snazim sa a lubim ta mamicka
Myslim na teba,mamicka,chybas mi...Lubim ta.
Mila mamicka,dnes mas meniny a ja by som si tak strasne priala,aby som ich mohla prezit s tebou. Velmi velmi mi chybas,myslim na teba kazdu minutu mojho zivota.

Pridať nový komentár

Pomoc