Tayna Vaculová

Tayna - bola krásne šteniatko Westhiglandského white teriéra. Dostala som ju od osoby, ktorá mi bola blízka a mala som ju 8- rokov.
Mala mi nahradiť predošlého psíka, ktorého sme varovali a zároveň mi robiť spoločnosť po odchode z domu. Mala som 16 r., moja mamina je alkoholička a tatina pustili z väzenia. Boli sme pre ňu vo Vrbovom a mala som pocit akoby ju mali niekde v chlieve, ale neprekážalo mi to lebo som sa do nej hneď zaľúbila... a zostalo to tak dodnes.
Čo o nej napísať? Bola strašné šidlo - drzá, rozmaznaná, ale zároveň oddaná a verná. Keď ma mamina na Štedrý večer poslala preč, cupitala cez celé mesto so mnou a doma sme si spolu ľahli na posteľ a vyplakala som sa pri nej. Vždy keď mi bolo ťažko bola pri mne, keď ma priateľ vyhodil z domu, išla so mnou... verne ma nasledovala pri každom sťahovaní... ležiavala pri mne pri TV dokiaľ som nešla spať, keď som sa učila na skúšky, ležala mi na kolenách a čakala... čakala kedy si s ňou pôjdem ľahnúť... Bola moje druhé psie "JA". Odišla mi náhle a neviem ani ako a prečo. Neviem to stále pochopiť a nie sa s tým ešte zmieriť. Môj smútok z jej straty vo mne prerastá do hnevu. Hrozne mi chýba a veľmi ma bolí, že ma nechala samú :(
Ľúbim ťa Tayna, veľmi mi chýbaš a veľmi veľa si pre mňa znamenala!!!

Odkazy

Pridať nový komentár

Pomoc