janypd

Keď si plakal ako batoľa vzal som Ťa a išli sme sa povoziť po Krušných horách.Asi Ti bolo dobre,lebo celý čas si ani nemukol...
Čas plynul,skončil si základnú školu,vyučil si sa za automechanika,odslúžil vojenskú službu a začal Ti život povinností,práce,zábavy.To všetko si vtesnal do koníčka-povolania šoféra z povolania.Darilo sa Ti,dobre si sa zdokonaľoval a nespokojil si sa,chcel si viac a mal si na to.Ukázal si ako sa to má robiť svojim kamárátom.Odišiel si sa otestovať do sveta.Bol to dobrodružný život,plný pekných zážitkov, stresov,ale aj zúfalstiev. Tešil si sa po štyroch týždňoch na domov,svojich blízkych, kamarátov ,lásku. Chýbal Ti ešte týždeň,aby to bolo ako to bývalo,ale už sa tak nestalo,neprišiel si vtedy z Liege,zostal si pod ťažkým bremenom tam ďaleko,v Gente. Po dvanástich dňoch Ťa mi priviezli...aby si sa tam už nikdy nevrátil.

Odkazy

Stále Ťa čakáme, je tu smutno bez Teba
Zase prešiel ďalší rok a Teba niet. Zavriem oči a vidím Ťa vo dverách keď si sa vracal domov z ďalekých ciest. Bol si skvelý človek . Najviac však chýbaš Tvojmu otcovi. Jeho láska k Tebe je nekonečná ,smútok neopísateľný a jeho zdravie podlomené.
33 nedožitých rokov - rozsietený kahanec a modrá hortenzia.Prúd spomienok čo hladkajú a zároveň strašne bolia.
Posielam kyticu modrých ruží k narodeninám. Modrá - Tvoja farba, ostali sme jej verní. Moje oči plačú, srdce smúti /milka /
Tri roky, ťaźké a smutné . Plné otázky,prečo práve ty . Spomínam na Teba s láskou a nikdy Ti nezabudnem ako si ma pekne prijal ako svoju "macošku " . Mala som Ťa veľmi rada, ale najviac chýbaš Tvojmu otocvi, stratil zmysel života .
Janko,zomrel si nám zbytočne.Akoby toho bolo málo,že si zaplatil za ich darebáctvo svojim životom,ešte Ťa chceli aj obviniť.Ale sme Ťa ubránili,aby bola Tvoja česť a pamiatka bez poškvrny.Nikomu to nedovolím-lebo si bol môj /otec/.
Janko,chýba mi tvoja prítomnosť,tvoje príchody z ďiaľok.

Pridať nový komentár

Pomoc