Henrieta HORVÁTHOVA

Aj preto, že viem,
že nie som sama,
a nechcem byť sama.
Aj preto, ma to
už nebolí, lebo viem,
že som nebola sama

Odkazy

Je mi to strašně líto.
....čas strašne letíííí....už tri mesiace.....každý den spomínam......Lacino mi pomaly bude sused......
Neuveriteľne , že tu nie si, každy den, ked zapnem FB, ma vítala zelena bodôčka a dali sme par slov. Vedeli sme o sebe...Chýba mi tento kontakt Heny, chýba.
Heny, Honzo odišiel do Českého Krumlova. Bude tam 6 tyždnov. Mali ste naplánovane výlety na huby ako aj s turistami dva výlety. Bolo dohodnute..., on pojde , ale bez teba. Pozdravuju ta aj Peta, vlasta. Budeš chýbat aj im ....sparingpartner ♥
Dneska som stretka Jarku Štrbovu. Tak strasne sa chcela so mnou stretnut, ale prave v tomto období sme sa nestreli. Bola zhrozena čo sa stalo Dlho sme pospomínali na Teba, a aj Beu. Vsetko v dobrom, ...len niekto z tvojej rodiny - nie je biely oblacik .....rovnaký nazor obe. :D.
Radvanský jarmok...., urcite by si prišla stretko s kamoskami a vypitá kava u nas... Spomíname ♥ Vo fotkach aspon jeden obražtok z neho ♥♥♥
Niekomu horí sviečka života dlho a stabilne, inemu vzbĺkne mocným plamenom a potom rýchlo zhasne. Majk Spirit
Všetko čo mám je jeden plamienok a žial v srdci. Spomienky na spolu prežite chvíle, občasný úsmev, pár skrytých slź. Spomienka na teba žije vo mne. Neodišla si, len ta nevidím HENY!
Heny nikdy nepochopím, prečo prave Ty. Ty, ktorá si milovala život, ludí, ktorá si žila naplno. Čítala som v českých novinach asi okolo 18 h, co sa stalo v Prahe a s lutostou som si povzdychla. O 21.30 mi volala Beci, ze co sa stalo. Nepochopila som a ani nepochopím, ze prave ty a prave na meninový den Bey. Dufala som, verila, ze to das, ze si silna a nespala som. Skontaktovala som s Lacinom a ten ma po celý čas informoval, aký je tvoj aktuálny zdravotny stav. Nevydržlala som doma, vecer prisla Mima, pevne som sa rozhodla, ze musím prec. Isli sme na chatu, aby som sa vyrovnala s myslienkami. Nevedela som, kedy bude pohreb, na chate nie je signal. Ale nasli sa dobrí ludia a prisli nas informovat. Rene zabezpečil krasnu kyticu, my sme vcas dosli na pohreb. Chcela som vyhoviet Lacinovým myslienkám- aj ked som sa s nimi nestotožnila a kondolovala som tvojmu ocovi. Neprijal kondoláciu, nevie, ze kondolovanie patrí zosnulému a nie je na zmier. Nevadí mi to, urobil si on pekne referencii v den pohrebu. Aj u rodiny. Budes mi strasne chýbat. Ked som otvorila pocítac, uz ma cakal zelena gulka, co len par slov , pozdrav-atd a vedeli sme o sebe. Bola si moje tretie dieta. Sama to dobre vies. Chranila a pomahala som ti pri tvojich Radoch, vedela som o Francuzsku , škole, Bratislave a iných este dovernejších veciach. Budes nam chýbat v Krumlove, a na navšteve u nas doma. Aj turisti z Krumlova ta pozdravuju a zapálili si pri spomienkach na teba sviečku. O Pozdrave do neba som ti povedala ja, ked som bola v Prahe. Takto si sa zhovarala s maminou a ja s Beou a pomohlo to. Teraz som si urobila stranku ja. Poveala som o nej Lacinovi. Ak bude chciet nieco, porozpravat ti, pridat ma moznost. Ja tu budem stale. Pre teba pokial ja budem zit.

Pridať nový komentár

Pomoc