dietky2 Kadlecove

Chceme pozdravit svojich rodicov, ktori nam nedovolili sa narodit. I tak ich mame radi a pozdravujeme ich aj nase dve zijuce sestry Denisku a Lucku, ktore nevedia doteraz, ze sme sa mali narodit. Boh uz dopustil nasim rodicom a aj my odpustame. Modlime sa za vsetkych rodicov, aby sa im ich buduce deti narodili a radovali sa spolu zo svojimi rodicmi. Prosime tymto vsetkych rodicov, aby nechali svoje buduce deti narodit sa, aby si ich nedavali prec. Dakujeme.

Odkazy

Mila maminka, rodicia nas nechceli z nehumannych dovodov, ktore zial pretrvavaju doteraz. Modlime sa za vsetkych rodicov, aby sa im narodili ich deti, aby boli zdrave a stastne a vitane na svete. Kazdy ma pravo na zivot a nikto nema pravo vziat druhemu zivot. Boh to vidi a vie vsetko a caka, ze rodicia, ktori si dali vziat svoje dieta alebo chcu si ho dat zobrat olutuju svoje zle rozhodnutia. Boh miluje vsetkych.
Drahé krehké stvoreniatka! Neľutujte,že nie ste s nimi.Neboli na Vás pripravení,keď odmietli lásku,ktorú ste im chceli dať.Aj oni to majú asi ťažké,keď Vám nemohli otvoriť bránu života.Čakajú Vás iné cesty, ešte Viac lásky,ktorú dáte iným ľuďom.Spinkajte.

Pridať nový komentár

Pomoc