Bibianka Moravčíková

Drahá Bibianka!

V dňoch 1. novembra – Sviatok všetkých svätých, 2. novembra - Pamiatka zosnulých a 2. decembra – deň Tvojich menín, so spomienkami na Teba, tíško hľadeli sme do neba. Chvíľu si tu bola, život si nám zmenila. Tá chvíľa sa rozplynula, všetko šťastie a radosť vypustila. Kto Ťa poznal, ten pozná našu bolesť, ten vie, čo sme v Tebe stratili. V našom srdci žiješ večne ďalej – spi sladko, odpočívaj v pokoji! Veríme, že Ťa už nič netrápi a nebolí. Veď Ty si už v nebíčku krásny a poslušný anjelik. S láskou na Teba spomínali – mama, tatko, Ivňa, Ľuboš -„Karol“ a kamaráti, ktorí na Teba nezabudli a svetielka nádeje (horiace sviečočky) Ti zapálili a kvietky na hrobček s láskou a úctou položili. Nakoniec už len malá prosba. Buď naším strážnym anjelom a chráň naše cesty, veď raz sa opäť stretneme. Pá pá

_o_o_o_

2. október – Deň anjelov strážnych.

Pre nás, ktorí sme Bibku poznali, sa nám všetkým 2.10.2009 zapísal do mysle, ako najhorší deň v živote. Práve 2.10.2014 bolo presne 5 rokov, čo si nás, Bibka drahá, navždy opustila – bez slova rozlúčky. Dodnes visí nad Tvojou smrťou veľa nezodpovedaných otázok. Jedna z nich je a kladiem si ju neustále vo dne – v noci a keď sa prebudím alebo nemôžem spať – PREČO anjeli strážni nerozprestreli svoje krídla a nepodali Ti pomocnú ruku????

Verím Bibianka, že všetko sa pre niečo stane a všetko je tak, ako má byť. Aj Tvoja zbytočná smrť , nebola náhoda. Bol to snáď OSUD??????????? Či nešťastná náhoda? Som presvedčená, že za Tvojou smrťou (zbytočnou) niekto je. Tí, čo sa dušovali, že na Teba nezabudnú – už dávno zabudli – a slovne Ti ubližujú i po smrti. Pri náhrobnom kameni vždy prosím, aby za Tebou chodili len dobrí a úprimní ľudia a zlí nech tam nemajú prístup! Bibček môj drahý, ja som na Teba určite nezabudla, nezabúdam a nikdy nezabudnem. Pre mňa si tu, ako keby si nikdy neodišla. Ľúbim Ťa, stále a vždy budeš v mojom srdci. Bola si naša modelka a náš smejko s úžasným úprimným smiechom. Chýbaš mi, chýbaš Nám. Odpočívaj v pokoji a chráň naše cesty. Posielam nekonečný počet sladkých božtekov. Vybrala si sa na ďalekú cestu, odkiaľ už niet návratu.
Preto Ti, Bibka moja drahá, želám zo srdca pokojná a šťastná, tam v nebi buď. Keď sa skončí moja životná púť, veľmi rada pôjdem za Tebou. A spolu nám bude dobre.
Pá pá


_o_o_o_


Drahá Bibka!
2. decembra 2013 – v deň Tvojich menín - som kráčala cestičkou, ktorá vedie k Tvojmu pomníčku. Priniesla som Ti čerstvú kytičku, pohladila som Tvoju fotočku a utrela som si z líca stekajúcu slzičku. Zapálila som sviečočku a polohlasno modlila modlitbičku. Uprela som zrak do nebíčka a predstavovala som si, ako na nočnej oblohe zažiari Tvoja jasná hviezdička. Posielam Ti pozdrav do nebíčka a verím, že aj mňa tam raz za Tebou dovedie vyšliapaná cestička. Spi sladko, Bibka moja. Nech je Vám v nebíčku stále veselo. Mama

Od poslednej návštevy ubehol už celý týždeň. A ja sa znova cestou z práce s Ivňou za Tebou poberám. Zapáliť Ti sviečočky – svetielká nádeje. Zistila som, že aj na cintoríne sa zlé deje! Ruka zlodeja, či zlodejky Ti z hrobu sošky zobrala. A nebolo to po prvý krát. V deň Tvojich menín, to boli stekajúce slzy radosti, ale teraz to boli slzy ľútosti a smútku. Bibianka moja, prihovor sa v nebíčku aj za takýchto ľudí, ktorí sa neboja kradnúť, čo Ti iní ľudia prinesú na Tvoju pamiatku. mama


_ o _ o _ o _

Drahá Bibianka!
V deň Sviatku všetkých svätých a Pamiatke zosnulých Ti svetielka nádeje zapálime a tichú spomienku pri plameni sviečok Ti venujeme. Položíme na hrob kytičku a rukou pohladíme Tvoju fotečku. Dúfam, že tam zavítajú aj Tí, ktorí na Teba nikdy nezabudli. Ochraňuj ich všetkých z nebíčka a oni Ti zato budú zo zemi posielať spomienky, modlitby a lásku zo svojho srdiečka. Nech Ti svetielka nádeje nikdy nezhasnú!

Náhle si odišla, nechala si nás v žiali, no predsa si stále s nami. S láskou spomínajú všetci Tí, čo Ťa milovali. Osud už nikdy nevráti, čo nám vzal, zostali len spomienky a žiaľ. Odpočívaj v pokoji Bibka naša! mama

_ o _ o _ o _


Milá Bibka!
Zajtra budú tomu presne 4 roky, čo Tvoj mladý život vyhasol a šťastný, úprimný smiech sa z Tvojej tváričky navždy vytratil. Do nenávratna odišlo len Tvoje krásne telo a tu na zemi po Tebe všetko tak, akoby si tu s nami žila – zostalo. Odevy, suveníry, darčeky a šperky sú pre nás po Tvojom odchode pokladom večným. Je v nich veľa z Teba a Ty sa na nás určite pozeráš denno-denne z neba. Spi sladko Bibka naša. S vďakou a s bolesťou v srdiečku na Teba spomínajú rodičia, sestra Ivňa a brat Ľuboš - "Karol"

_ o _ o _ o _

Milá Bibianka!
Už nevidíš slnko, krásny deň, na Grinavskom cintoríne snívaš svoj krásny a večný sen. Už niet návratu, ani nádeje, len cesta k Tvojmu hrobčeku nás k Tebe zavedie.

Padajú slzičky na mokrý chodníček , pozeráme sa na temný pomníček. Na pomníku Tvoje meno je a tak tíško, nežne znie. Opustila si všetkých nás, koľko len s Tebou bolo smiechu, radosti, šťastia a krás.

Hoci si odišla a niet Ťa medzi nami, v našich srciach zostávaš navždy s nami. Dňa 14. júla 2013 by sa naša milovaná dcérka Bibka Moravčíková dožila krásnych 30 rokov. Kto ste ju poznali a dodnes ste na Bibianku nezabudli, venujte jej v tento deň, aspoň malú spomienku. Nemusí to byť kytička, určite ju v nebíčku poteší krátka spomienka alebo vrúcna modlitbička.

Pozdrav do nebíčka pre najkrajšieho a najposlušnejšieho anjelíčka posiela mama.

Odkazy

ahoj Bublinka, kamaratka moja, aj ja Ti chcem poslat pozdrav do nebicka smejko. Chodievame so Sofinkou na tvoj hrobcek, ked mame cestu okolo. Aj môj milovany syncek Michaelko je uz s tebou v nebicku. Narodil sa s onkologickym ochorenim, bojoval tak statocne pre mna, pokial som ho podporovala. Odisiel az, ked som ho pustila. Uz chapem tvoju mamu, aka je to obrovska bolest stratit milovane dieta. Myslim na Teba casto, zazili sme toho spolu mnoho. Verim, ze mi tvoja rodina odpusti a pochopi, ze som Lubovi nechala cestu, aby nasiel svoje stastie. Dakujem Ti za vsetky tie nadherne chvile, ze som mohla byt sucastou tvojho zivota. Mam Ta rada ♥. Tak si mi to hovorila aj ty. Posielam Ti lasku do nebicka a rozdavaj tam ten tvoj naherny usmev :-)
Drahá moja dcérka Bibianka. Neviem prečo, ale v deň Tvojich nedožitých 34-tych narodenín (14. júla 2017) sa mi nepodarilo napísať Ti pozdrav do nebíčka a zaželať Ti k Tvojim narodeninám. Ale Ty vieš, že práve v tento júlový deň sme spolu s Ivňou prišli ku Tvojmu hrobčeku, priniesli sme kytičky kvetín a zapálili svetielka nádeje. Obe sme potichu odriekali svoju modlitbu a svoju prosbičku. Mňa pri pohladení Tvojej fotky napadla aj taká myšlienka a otázka: "Čo by bolo, keby si nebola v nebíčku, ale s Nami tu na zemi, aká by bola z Teba krásna mladá žena, možno aj mamina. No nebolo Nám dopriate, aby sme Ťa takú videli. Bibček môj krásny, prajem Ti večný pokoj, lásku a večný odpočinok. Verím, že práve v deň Tvojich narodenín bolo v nebíčku medzi krásnymi anjelmi veselo. Spi sladko dcérka moja. Dávaj na Nás z nebíčka pozor, ale aj na tých, ktorí na Teba nezabudli. Pozdravuj babky, dedkov a všetkých dobrých ľudí, ktorí sú už s Tebou vo večnosti. Navždy si v mojom srdci a v spomienkach. Mám Ťa veľmi rada a veľmi mi chýbaš. Ľúbim Ťa... mama
Drahý môj anjelik strážny. Milovaná dcérka Bibianka. Čas tak veľmi rýchlo letí a ja nič poriadne nestíham. A nestíham ani písať do Pozdravov do neba. Ale Ty všetko vieš a snáď aj cítiš, že na Teba a na všetkých našich blízkych, čo už odišli do večnosti, neustále myslim a v modlitbách prosím, aby ste všetci našli večný pokoj a odpočívali v pokoji. Dňa 2. októbra 2017 bolo tomu už 8 rokov, čo si Nás navždy opustila a odišla si ďaleko, odkiaľ už niet návratu. Škoda, že už sa nikdy neobjavíš vo dverách, neprevrátiš tie Tvoje krásne veľké hnedé očká a pri krásnom úprimnom úsmeve neukážeš svoj šarm. Verím, že je Nás oveľa viac, čo by sme Ťa chceli znovu stretnúť, rozprávať sa s Tebou, tešiť sa a prijali by Tvoju nezištnú pomoc a ochotu. Dcérka moja milovaná, žiaľ a smútok neutícha, ale spomienky v Našich srdciach navždy zostali. Ďakujem Ti za všetky strávené chvíle života, len škoda, že Nám bol dopriaty len taký krátky čas. Prajem Ti večný pokoj a sladko spi. Lebo Ty si neodišla, iba sladko spíš a stal sa z Teba strážny anjelik. Tak Nás chráň vo dne v noci. Ale chráň aj tých čo na Teba nezabúdajú a chodia za Tebou spomínať ku hrobčeku, zapália svetielka nádeje, ale prinesú sošku anjelikov a aj kytičku!!! S láskou na Teba spomína mama a celá Naša rodina. (02.11.2017)
Drahá Bibianka, najkrajší anjelík na nebesiach. Práve som dopísala už druhýkrát pozdrav do neba. No s ľútosťou musím konštatovať, že mi to neodoslalo a napísalo mi - chyba. Mrzí ma to. Veľmi som Ti chcela napísať krásne slová (aj som napísala), no neviem, kde to skončilo. Som z toho veľmi smutná. Všetko najlepšie k dnešným meninám. S láskou spomínajú mama Ivana, tatko Vinco, sestra Ivňa a brat Ľuboš-Karol.
ahoj Bublinka, kamaratka moja, rada Ti poslem aj ja pozdrav do nebicka smejko. Chodievame ti so Sofinkou zapalovat sviecky, vzdy ako mame cestu okolo. Aj môj milovany syncek Michaelko je uz s tebou v nebicku. Odisiel tak skoro, narodil sa s onkologickym ochorenim a bojoval statocne do konca. Uz viem aka je to bolest stratit dieta, chapem co preziva tvoja mama a cela rodina. Bola si mi tak velmi blizka, casto na Teba myslim. Sme toho spolu zazili :-). Anjelika od teba mam stale na nocnom stoliku. Verim, ze mi tvoja rodina odpusti a pochopi, ze som Lubovi nechala cestu, aby nasiel svoje stastie. Mam ta velmi rada ♥. Tak si mi to hovorila aj ty. Posielam Ti lasku do nebicka a rozdavaj tam ten svoj nadhreny usmev :-)
Bibiatko usmievavé, ja som sa až včera náhodou na tejto stránke dozvedel že už 7 rokov nie si medzi nami.Netuším čo sa stalo.Nemôžem sa z toho spamätať, je mi na nič.Ostaneš v mojom srdci navždy.Odpočívaj v pokoji Bibinka
Po dlhšej dobe som zasa zašla na stránku Pozdravy do neba. Často som písala Bibke pozdravy, až jedného dňa sa zmenila stránka pozdravy do neba po novom a mne sa to už nejako nedarí napísať. Ale veľmi rada by som jej napisala, ako mi chýba a nechcem tomu uveriť, že už tu celých sedem rokov nie je s nami. Odišlo jej telo, ale jej duch tu zostal navždy! Je mi smutno a zároveň som šťastná, keď jej idem na hrobček do Grinavy zaniesť čerstvé kvety a zapáliť sviečky (ja hovorím, že svetielka nádeje). Pohľadím fotečku na pomníku, do vázy dám kytičku, zapálim sviečočku, potichu a niekedy aj nahlas modlím modlitbičku. Ale aj dakujem, že ma ochraňuješ a dávaš na mňa pozor z nebíčka. Cítim to. Ďakujem všetkým, ktorí na Teba nezabudli a nájdu si čas a prídu na návštevu na cintorín! Bibček môj, chráň a pomáhaj všetkým! Ďakujem Ti za všetko a odpočívaj v pokoji. Čo by som dala zato, keby sa dal čas vrátiť a Ty by si prišla! No viem, že čas sa nedá vrátiť nikdy späť!!! Mama
Drahá Bibianka. Prišiel vianočný čas, na ktorý sa teší každý z Nás. No už dlhých 8 rokov nezdielaš s Nami tento krásny čas. Na Štedrovečernom stole je každý rok prestreté aj pre Teba. Aj tento rok to tak bolo. Ale je to veľmi bolestná chvíľa, lebo vieme, že už nikdy s Nami nezasadneš za spoločný stôl a neuvidíme s akou radosťou rozbaľuješ darčeky. Ale radosť Ti robili aj chvíle, keď si obdarovávala Nás, ale aj Tvojich priateľov. Na stole bola Tvoja fotečka a verím, že si sa na Nás všetkých pozerala z nebíčka. Ty to dobre vieš, že aj dnes viedla ku Tebe na cintorín cestička a po nej som smutne kráčala ja - mama a Ivňa - Tvoja sestrička. A tak Ti teraz hrobček zdobí vianočný svietnik, čo Ti osobne sestra robila. Svetlo a teplo horiacich sviečok od tatka Vincka a mňa nech Ti Vianoce aspoň trošku pripomína. Verim, že v nebíčku je teraz krásne a veselo. A znejú tam tóny piesne Aleluja. Navždy si v Našich srdciach. Ľúbite Ťa a nikdy na Teba nezabudneme! Po lícach mi stekajú slzy, no nič sa už nedá zmeniť a to ma veľmi bolí a mrzí. S láskou na Teba spomína mama, tatko Vinco, sestra Ivňa a brat Ľuboš - Karol. Odpočívaj v pokoji. Spi sladko -Naše Zlatko.
Milé Naše slniečko. Zasa je tu Nový rok. Všetci si vôkol seba prajú zdravie, šťastie, lásku, pokoj. My Ti už nemôžme podať ruku, popriať veľa zdravia, lásky. A ja Ti chcem do nebíčka poslať krásny pozdrav, každodenné spomienky a veľké ďakujem za všetko, čo si pre Nás za ten krátky żivot urobila. Viem, že je už márne a zbytočné čakať, že zazvoní Tvoj mobil, alebo vo dverách zaštrngocú Tvoje kľúče a objaví sa Náš smejko. Spi sladko, Bibka moja. Nech je v nebíčka večný pokoj, veselo, nech si obklopená dobrými ľuďmi a nech Ti nikdy smutno nie je! Pozdrav v nebíčku babky, dedkov, našich príbuzných, ktorí už odišli do večnost a Tvojho krstného. Verim, že ste sa už stretli. Nech Ti svetielka nádeje nikdy nevyhasnú. Pohladenie posiela mama.
Drahá Bibianka. Každý deň na Teba s láskou spomínam a v spomienkach zabúdam na neutíchajúci žiaľ a smútok. Nedá sa na Teba zabudnúť. Navždy si zostala v mojom srdci. Ľúbim Ťa a vždy Ťa budem ľúbiť. Zostaň našim anjelom strážnym. Ďakujem za všetko, čo si pre mňa v pozemkom živote robila. Dnes pôjdem na cintorin a ako vďaku za všetko Ti zapálim svetielka nádeje. Posielam Ti do nebies veľa sladkých božtekov. Pozdrav aj babky a dedkov, ktorí sú už s Tebou vo večnosti. Odpočívaj v pokoji. mama
Milá Bibka. Ďakujem za krásny a úprimný úsmev. Bola si krásna v šatách farby"popol z ruží". Mala som pocit, že si tu medzi Nami a neodišla si na miesto, odkiaľ niet návratu. No nakoniec som zistila, že to bol len krásny sen s Tebou. Navždy Ťa budem ľúbiť. Odpočívaj v pokoji, dcérka moja. Spi sladko. mama
Drahá Bibianka. Ďakujem za dnešný sen s Tebou. Je najkrajší mesiac v roku - Mesiac Lásky a mne sa prisnil s Tebou sníček. Videla som Tvoju krásnu tváričku, Tvoje krásne veľké očká, ako keby si nikdy od Nás neodišla. Po prebudení som stále privierala oči, aby to pokračovalo, no nestalo sa tak. Len neviem, prečo som Ti v tom sne hovorila, aby si si išla oddychnúť, lebo skoro ráno musíš ísť do práce. Žeby som sa predsa len niečo dozvedela, ako to bolo v tú osudnú nočnú službu v nemocnici. Veľmi túžim po tomto, aby som sa dozvedela pravdu o Tvojom rýchlom a nečakanom odchode z tohto sveta. Možno sa v niekom ozve svedomie a príde povedať pravdu! Ver dcérka moja drahá, moje srdce mi stále našepkáva, že Ty si neodišla dobrovoľne z tohto sveta!!! Budem čakať na ďalší sníček s Tebou. Ľúbim Ťa a budem Ťa ľúbiť až dovtedy, pokiaľ sa spolu netretneme. Posielam Ti tisíce boštekov do nebeských výšin. Spi sladko, dcérka moja. Neustále na Teba myslí a spomína na Teba Tvoja mama.
Milá Bibianka. Zvláštne, aj dnes nad ránom sa mi prisnil s Tebou sen. Ako si to mám vysvetliť? Žeby ma tieto časté sny pred niečim, či niekým varovali! Nechám sa prekvapiť. Odpočívaj v pokoji, dcérka moja krásna. Pozdrav do nebíčka posiela mama.
Mila Bibianka. Najkrajsie sviatky roka sa blizia a mne je velmi smutno a clivo. Zostalo po Tvojom odchode velke ticho a zial. Nie je rana, dna a vecera, co sa s Tebou rozpravam, len odpoved neprichadza. Prichadzaju iba sny a tie ma skor upozornuju na neprijemnosti, ako na radost. Teba uz nic netrapi a neboli, a mne casto stekaju slzy po tvari. Spi sladko a odpocivaj v pokoji. Mama
Drahá Bibianka! Dnes je tomu presne rok, čo navždy odišla do večnosti babka halmešská. Musím Ti oznámiť smutnú správu, že dnes odišla do večnosti a rovno do nebíčka babka báhonská - moja drahá mamička! Zvláštne! Spite sladko a odpočívajte v pokoji! Pá
Drahá Bibianka! Dnes je tomu presne rok, čo navždy odišla do večnosti babka halmešská. Musím Ti oznámiť smutnú správu, že dnes odišla do večnosti a rovno do nebíčka babka báhonská - moja drahá mamička! Zvláštne! Spite sladko a odpočívajte v pokoji! Pá
Drahá Bibianka! Dnes je tomu presne rok, čo navždy odišla do večnosti babka halmešská. Musím Ti oznámiť smutnú správu, že dnes odišla do večnosti a rovno do nebíčka babka báhonská - moja drahá mamička! Zvláštne! Spite sladko a odpočívajte v pokoji! Pá
Ahoj Bibka. Posielam Ti vrúcny pozdrav do nebíčka a stálu spomienku na Teba. Ty v nebíčku vieš, kto na Teba nezabudol a chodí za Tebou na návštevu Tvojho hrobu. Ja im touto cestou vyslovujem: SRDEČNÁ VĎAKA VŠETKÝM!BUĎ ICH STRÁŽNYM ANJELOM! Pá pá
Ahoj Bibka. Posielam Ti vrúcny pozdrav do nebíčka a stálu spomienku na Teba. Ty v nebíčku vieš, kto na Teba nezabudol a chodí za Tebou na návštevu Tvojho hrobu. Ja im touto cestou vyslovujem: SRDEČNÁ VĎAKA VŠETKÝM!BUĎ ICH STRÁŽNYM ANJELOM! Pá pá
Ahoj Bibka. Posielam Ti vrúcny pozdrav do nebíčka a stálu spomienku na Teba. Ty v nebíčku vieš, kto na Teba nezabudol a chodí za Tebou na návštevu Tvojho hrobu. Ja im touto cestou vyslovujem: SRDEČNÁ VĎAKA VŠETKÝM!BUĎ ICH STRÁŽNYM ANJELOM! Pá pá
Drahá Bibka. Blížia sa najkrajšie sviatky roka a Ty ich s nami už nemôžeš oslavovať. Ale spomienky na Teba, ako si sa tešila na darčeky, mám pred očami stále. Teraz Ti už môžem poslať len vrúcny pozdrav do nebíčka.V spomienkach si stále s nami.Spi sladko!
Milá Bibuška... Ubehli už 4roky a ja stále tomu nemôžem uveriť,že si v nebičku,tak strašne rýchlo ten čas uteká..dodnes myslím na chvíľe s tebou,ked sme sa na lavičke smiali,až nám slzy tiekli po líčkach,spomínam stále,odpočívaj v pokoji!KAMARATKA
Bibianka, spinkaj sladko, Tvoji najbližší na Teba denne myslia a vysielajú pozdravy k Tebe. Venujem Ti tichú spomienku a motlitbu v Deň všetkých svätých, Bibka... danka
Bibianka, spinkaj sladko, Tvoji najbližší na Teba denne myslia a vysielajú pozdravy k Tebe. Venujem Ti tichú spomienku a motlitbu v Deň všetkých svätých, Bibka... danka
Ahoj Bibka. Určite na nás pozeráš každý deň z krásneho nebíčka, na oblohe svieti Tvoja hviezdička a v našich očiach sa často ukazuje slzička. Nielen jedna, niekedy aj dve. Vedz, že nikdy na Teba nezabudneme. Spi sladko!
Ahoj Bibka. Určite na nás pozeráš každý deň z krásneho nebíčka, na oblohe svieti Tvoja hviezdička a v našich očiach sa často ukazuje slzička. Nielen jedna, niekedy aj dve. Vedz, že nikdy na Teba nezabudneme. Spi sladko!
Ahoj Bibka. Určite na nás pozeráš každý deň z krásneho nebíčka, na oblohe svieti Tvoja hviezdička a v našich očiach sa často ukazuje slzička. Nielen jedna, niekedy aj dve. Vedz, že nikdy na Teba nezabudneme. Spi sladko!
Vonku hreje slniečko a mne pri spomienke na Teba sa viac a viac chveje srdiečko. Keby si tu bola s nami, už by sme sa tešili, do popuku smiali a leta si plnými dúškami užívali. Stále Ťa mám veľmi rada, aj keď som tu bez Teba zostala smutnejšia a sama. Pá
Vážená p.Moravčíková! Je mi stále veľmi ľúto,keď si prečítam Váš pozdrav do neba Vašej krásnej dcére. Venujem jej tichú modlitbu a Vám prajem veľa síl žiť s nádejou,že sa tam raz všetci stretneme, kde nám bude všetkým spolu dobre a iste aj veselo.S pozdravom a hlbokou úctou! (odkaz od pani Zuzky K.)
Ahoj Fibi, ako rada by som Ti dnes potriasla labkou osobne, ale neda sa :-(, dufam ze to tam poriane roztocite na tej Vasej nebeskej oslave. Cmuk
Milá Bibiána, teba som osobne nepoznala, ale za tvojou maminkou v lavici som presedela štyri krásne roky na strednej škole a tak ako som mala rada ju a aj mám, tak verím že sa aj s tebou raz stretnem a zoznámim a teraz ti venujem tichú modlitbičku. Anka
Láskyplný deň Vám prajem, a Vášho anjelika pozdravujem.Všimli ste si ako sa Tí Naši Anjeli na seba podobajú?!Majú láskavú dušu a nežný pohľad.Majú obrovské srdiečko a my všetci sme v ňom.Čakajú nás a my sa už nevieme dočkať...Prajem Vám lásku a nádej...
K pozdravu do nebíčka pre Vášho anjelíčka sa pripájam aj ja, nech sa jej sníva krásny sem (pozdrav od Márie K.)
K pozdravu do nebíčka pre Vášho anjelíčka sa pripájam aj ja, nech sa jej sníva krásny sem (pozdrav od Márie K.)
Spomeniem si na ňu, s pozdravom (odkaz od KatkyB.)
Spomeniem si na ňu, s pozdravom (odkaz od KatkyB.)
Odišla si preč, blizkych to teraz bolí, opustila si tento svet aj proti svojej vôli. Neúplná cesta, prerušená púť, bola si tu len veľmi krátko, by Ťa stihla smrť. Boh má právo rozhodnúť, tu však zdá sa priskoro, Tvoj čas ešte nemal prísť, viac mala si zhliadnuť obzorov. Niečie ruky zostali prázdne, niečie srdcia pýtajú sa prečo, ešte chvíľu mala si zostať, uzrieť ďalšie leto. Keď už sa tak stalo, keď si zostala v zemi, nevyprcháš z myslí tých, pre ktorých si bola všetkým...
Odišla si preč, blizkych to teraz bolí, opustila si tento svet aj proti svojej vôli. Neúplná cesta, prerušená púť, bola si tu len veľmi krátko, by Ťa stihla smrť. Boh má právo rozhodnúť, tu však zdá sa priskoro, Tvoj čas ešte nemal prísť, viac mala si zhliadnuť obzorov. Niečie ruky zostali prázdne, niečie srdcia pýtajú sa prečo, ešte chvíľu mala si zostať, uzrieť ďalšie leto. Keď už sa tak stalo, keď si zostala v zemi, nevyprcháš z myslí tých, pre ktorých si bola všetkým...
Odišla si preč, blizkych to teraz bolí, opustila si tento svet aj proti svojej vôli. Neúplná cesta, prerušená púť, bola si tu len veľmi krátko, by Ťa stihla smrť. Boh má právo rozhodnúť, tu však zdá sa priskoro, Tvoj čas ešte nemal prísť, viac mala si zhliadnuť obzorov. Niečie ruky zostali prázdne, niečie srdcia pýtajú sa prečo, ešte chvíľu mala si zostať, uzrieť ďalšie leto. Keď už sa tak stalo, keď si zostala v zemi, nevyprcháš z myslí tých, pre ktorých si bola všetkým...

Pridať nový komentár

Pomoc